380LX101M500K022
MFR.Part #
380LX101M500K022
JLCPCB Part #
C6086646
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.1A@120Hz 100uF 10mm 2.013Ω@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 500V ±20% Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS