220CNQ030
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
220CNQ030
Description
1 Pair Common Cathode 10mA@30V 110A 30V 480mV@110A - Schottky Diodes ROHS