SICRD5650
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SICRD5650
JLCPCB Part #
C669587
Package
DPAK
Description
1.7V@5A 5A 60uA@650V 650V DPAK SiC Diodes ROHS