154PPB630K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
154PPB630K
JLCPCB Part #
C6067291
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 400V、630V ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS