6SVP820M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6SVP820M
JLCPCB Part #
C713142
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.7mm 12mΩ 2000hrs@105℃ 272mA@120Hz 6.3V 820uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS