334MKP275KA
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
334MKP275KA
JLCPCB Part #
C6059494
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% Plugin,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS