UFM17PL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
UFM17PL-TP
JLCPCB Part #
C669061
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+150℃ 1.7V@1A 10uA@1kV 1A 1kV 30A 75ns SOD-123FL Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS