SMF24A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF24A-TP
JLCPCB Part #
C669055
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 1uA 200W 24V 26.7V 38.9V 5.1A TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS