MBR20100CT-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MBR20100CT-BP
JLCPCB Part #
C668954
Package
TO-220AB-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 20A 950mV@20A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS