BZT52C12S-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZT52C12S-TP
JLCPCB Part #
C668890
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 150Ω 200mW 25Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS