MBR20150DT
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MBR20150DT
JLCPCB Part #
C668182
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150A 150V 20A 50uA@150V 900mV@10A TO-252-2 Schottky Diodes ROHS