171154J250G-F
MFR.Part #
171154J250G-F
JLCPCB Part #
C6042375
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 90V、250V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS