TD03G1432FT
- MFR.Part #
- TD03G1432FT
- JLCPCB Part #
- C667656
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS