TD03G1372FT
MFR.Part #
TD03G1372FT
JLCPCB Part #
C667654
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS