TD03G3741FT
MFR.Part #
TD03G3741FT
JLCPCB Part #
C667591
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS