TD03G9313BT
MFR.Part #
TD03G9313BT
JLCPCB Part #
C667258
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 931kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS