TD03G5623BT
MFR.Part #
TD03G5623BT
JLCPCB Part #
C667233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 562kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS