TD03G1213BT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- TD03G1213BT
- JLCPCB Part #
- C667156
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 121kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS