TD03G8252BT
MFR.Part #
TD03G8252BT
JLCPCB Part #
C667138
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS