TD03G7682BT
MFR.Part #
TD03G7682BT
JLCPCB Part #
C667134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS