TD03G6812BT
MFR.Part #
TD03G6812BT
JLCPCB Part #
C667129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS