TD03G5232BT
MFR.Part #
TD03G5232BT
JLCPCB Part #
C667115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS