TD03G4702BT
MFR.Part #
TD03G4702BT
JLCPCB Part #
C667109
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS