TD03G5761BT
- MFR.Part #
- TD03G5761BT
- JLCPCB Part #
- C667008
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS