TD03G4301BT
MFR.Part #
TD03G4301BT
JLCPCB Part #
C666992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS