TD03G2701BT
MFR.Part #
TD03G2701BT
JLCPCB Part #
C666968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS