TD03G2551BT
MFR.Part #
TD03G2551BT
JLCPCB Part #
C666965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS