TD03G2401BT
MFR.Part #
TD03G2401BT
JLCPCB Part #
C666962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS