TD03G2101BT
MFR.Part #
TD03G2101BT
JLCPCB Part #
C666955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS