TD03G1541BT
MFR.Part #
TD03G1541BT
JLCPCB Part #
C666940
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS