TD03G1301BT
MFR.Part #
TD03G1301BT
JLCPCB Part #
C666933
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS