TD03G8250BT
MFR.Part #
TD03G8250BT
JLCPCB Part #
C666912
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS