TD03G5900BT
- MFR.Part #
- TD03G5900BT
- JLCPCB Part #
- C666895
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS