TD03G4640BT
MFR.Part #
TD03G4640BT
JLCPCB Part #
C666882
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS