TD03G3480BT
MFR.Part #
TD03G3480BT
JLCPCB Part #
C666867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS