TD03G2430BT
- MFR.Part #
- TD03G2430BT
- JLCPCB Part #
- C666849
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 243Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS