TD03G1100BT
MFR.Part #
TD03G1100BT
JLCPCB Part #
C657361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS