TD03G1000BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD03G1000BT
JLCPCB Part #
C657357
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS