TD03G88R7BT
- MFR.Part #
- TD03G88R7BT
- JLCPCB Part #
- C657351
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS