TD03G54R9BT
MFR.Part #
TD03G54R9BT
JLCPCB Part #
C657327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS