TD03G24R9BT
MFR.Part #
TD03G24R9BT
JLCPCB Part #
C657286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS