TD03G15R4BT
- MFR.Part #
- TD03G15R4BT
- JLCPCB Part #
- C657262
- Description
- 100mW 15.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS