TD03G12R4BT
- MFR.Part #
- TD03G12R4BT
- JLCPCB Part #
- C657253
- Description
- 100mW 12.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS