BZX84C4V7HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX84C4V7HE3-TP
JLCPCB Part #
C5957118
Package
SOT-23
Description
350mW 3uA@2V 4.7V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS