BZX84C33HE3-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BZX84C33HE3-TP
- JLCPCB Part #
- C5957080
- Package
- SOT-23
- Description
- 100nA@23.1V 33V 350mW 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS