B2G32UYNB20C000213U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B2G32UYNB20C000213U1930
JLCPCB Part #
C5949918
Package
0605
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~2.4V、2.7V~3.9V 115°、120°、130°、135° 20mA 28.5mcd~112.5mcd、28.5mcd~112.5mcd 460nm~476nm、587nm~594.5nm 468nm、591nm Discrete Diode Water Clear Yellow, Blue 0605 LED Indication - Discrete ROHS