ATB105M050
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ATB105M050
JLCPCB Part #
C5949670
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 159.16Ω@120Hz 1uF 3000hrs@105℃ 42mA@120Hz 4mm 5.7mm 50V ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS