A-TB508-OQ17CH
MFR.Part #
A-TB508-OQ17CH
JLCPCB Part #
C5932639
Description
-40℃~+115℃ 1 17 17P 1x17P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS