A-TB381-TV11SB
MFR.Part #
A-TB381-TV11SB
JLCPCB Part #
C5932553
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 10A 11 3.81mm 300V Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS