768141684GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
768141684GP
JLCPCB Part #
C5916443
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
100mW 13 14 680kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS